Решения для вашего бизнеса
от команды профессионалов
Автоматизация бизнес процесов
на базе Dynamics 365
Бизнес - консалтинг
Анализ и разработка стратегии
Функциональная аналитика
управленческого учёта
О нас

Добро пожаловать в TComTech

Компанія TComTech — з 2004 року надає послуги бізнес-консалтингу в Україні, Європі та країнах ближнього Сходу.

До складу компанії входять технічні фахівці, консультанти, аналітики і розробники, які мають багаторічний досвід і цінні знання, набуті в великій кількості реалізованих проектів. Ми є Gold партнером компанії Microsoft. У 2016 році команда TСomTech була визнана кращим партнером Microsoft на території України.

Последние новости
Все новости
Мы идем в ногу со временем, а иногда и опережая его.
Все новости: Microsoft Dynamics AX, Dynamics CRM, Dynamics 365, Azure, Office 365 и других продуктов у нас на страницах
Наши клиенты
Отзывы
Нам потрібна була якась система, яка б могла задовольнити досить не стандартні наші вимоги до такої системи. TComTech запропонували нам встановити Microsoft Dynamics CRM. На разі я вважаю, що саме ця система стала для нас таким ключиком до вирішення всіх питань.
Алина Качоровска
Владелец бизнеса
Мы с профессиональной компанией TComTech предложили настроить пилотный проект на базе Microsoft Dynamics CRM, сравнить с текущей функциональностью и оценить две системы. После внедрения Microsoft Dynamics CRM увеличилась скорость обмена информации, мы достигли контроля над всеми процесами.
Николай
Директор по развитию бизнеса
Алина Качоровска
Владелец бизнеса
Дуже часто виникають такі моменти, коли ми працюємо поза офісом. Для вирішення цього питання TComTech запропонувала нам Інструмент у вигляді Office 365,який допоміг нам відчувати, що ми одна команда, що ми працюємо спільно
Олеся Бондар
Директор