24 Вересня Microsoft Ignite анонсували новий Project Roadmap Product

Маємо чудові новини про новий продукт, який допоможе в проектній роботі кожного.

24 вересня в Microsoft Ignite оголосили про нову функцію для Microsoft Project під назвою Roadmap.

Roadmap- це новий продукт, який планується запустити на початку 2019 року. Roadmap дозволяє організаціям візуалізувати, структурувати проекти із різних інструментів в однову вигляді. В першому релізі він буде підтримувати проекти Project Online, а також проекти Azure Board (більш відомий як VSTS) підтримка інших типів проектів буде трішки пізніше.

Кожен проект виглядає як рядок, кожен рядок має ім’я (“вільний текст” – не обов’язково ім’я пов’язано з проектом) і власника.

В деталі ви зможете додавати завдання з суміжних проектів. В часовій шкалі ви зможете додати ключові дати (віхи). Є повний контроль над порядком рядків, є можливість переміщювати їх вгору і вниз, використовуючи кнопки «Вгору» і «Вниз».

RoadMap будуть доступні в продукті Project Home, кнопка Create New в Project Home буде містити опцію Roadmap (після релізу). Створені дорожні карти можна перейменувати в будь-який час, клацнувши на ім’я у верхньому лівому кутку, також тут ви можете встановити відповідального за  дорожню карту:

 

Для додавання нового проекту в дорожню карту, натисніть кнопку «Додати рядок», введіть ім’я рядка і встановіть відповідального. Ви можете підключити рядок до проекту в Project Online або в Azure Boards в першому релізі (підтримка інших типів проектів з’явиться пізніше). Для підключення створеного рядка до проекту спочатку виберіть, чи є проект Project Online або Azure Boards, потім введіть URL для цієї служби. Після підключення до послуги (Project Online або Azure Boards), ви можете вибрати ім’я проекту, який необхідно присвоїти до рядка. Для підключення проекту (використовуючи Microsoft Flow в фоновому режимі). Далі ви можете додати елементи (суміжні/додаткові завдання) до обраного рядка натиснувши кнопку «Додати елемент»,  відкриється панель «Додавання елементів рядка». Тут ви можете вибрати імена завдань, які потрібно додати. Після того, як ви вибрали всі завдання (ви побачите таблицю попереднього перегляду обраних завдань з датами початку та закінчення на панелі елементів). Після додавання в дорожню карту завдання будуть пов’язані з  проектом, для синхронізації даних використовується Microsoft Flow. Частина Flow, представлена ​​нижче:

 

Завданням в дорожній карті може бути присвоєно статус або «Стан відміни», «Відстеження», «Потенційні проблеми», «У небезпеці» або «Готово» за допомогою картки завдань:

 

Установка статусу оновить панель задач в дорожній карті.

Ключові дати додаються в «Дорожню карту» за допомогою кнопки «Додати ключову дату», вона завантажує спливаюче вікно, в якому вказується «Ім’я», «Дата» і «Статус» (статус аналогічний завдання):

 

Для дорожніх карт з великою кількістю доданих проектів ви зможете фільтрувати за відповідальним за рядком / проектом:

 

Є можливість управління масштабом тимчасової шкали.

Доступ до Roadmap надається (контролюється) через Office 365 через інтерфейс Roadmap, щоб додати користувачів, натисніть кнопку «Учасники» і введіть імена користувачів:

 

Таким чином, кожна дорожня карта буде використовувати всі можливості груп Office 365: сайти SharePoint, бібліотеки документів SharePoint, загальні папки «Вхідні», «Календарі» і т.д. Використання груп Office 365 означає, що дорожні карти можуть бути приватними або загальнодоступними.

З нетерпінням чекаємо можливості отримати доступ до даного продукту!