Automotive
Автоматизуйте свій бізнес, тим самим пришвидшіть його зростання
Бізнес результати:
  • Ефективне управління клієнтами, можливість створення детального профілю, що дозволяє реалізувати індивідуальний підхід в роботі, тим самим, підвищити продажі, швидкість та якість обслуговування.
  • Створення та захоплення нових клієнтів з будь-якої точки: виставкові зали, інтернет, колл-центри та інше.
  • Організація єдиного сховища даних за ключовими бізнес-процесами, що стосуються роботи з клієнтами: маркетинг, продажі, сервіс. Інформацію зі сховища можна використовувати для планування та прийняття стратегічних рішень щодо подальшого розвитку бізнесу
  • Масштабованість системи, яка дозволяє підключати до системи вилучені філії автосалонів, забезпечуючи роботу всіх співробітників без винятку, в єдиному інформаційному середовищі.
Допоможіть своєму бізнесу рости, розвиватися і модернізуватись
01
Продукт заточений на спеціалізовані процеси автомобільної індустрії. Рішення працює з бізнес-процесами продажів як нових автомобільних дилерів, так і старих авто, автомобільних ремонтних майстерень, магазинів автозапчастин.
02
Система включає можливість обліку автомобілів і їх індивідуальних характеристик: VIN-номера, комплектації, стану, реєстраційних даних. Ви можете вести історію володіння автомобілем, а також його сервісну історію.
03
Швидке формування специфікації або комплектації автомобіля з урахуванням всіх побажань клієнта допоможе вибудувати ідеальний процес продажів і сервісу.
Отримати демо-презентацію рішення
Наш фахівець зв'яжеться з Вами і надасть всі подробиці
Решение содержит
Авто
Дилери
Trade-in
Ремонти
Склади
Резерви