Виробництво та продажі
Забезпечте індивідуальне обслуговування для ваших клієнтів
Бізнес результати:
  • Формування собівартості продукції, а також списання за фактом резерву;
  • Рішення допомагає контролювати всі залишки, тим самим вчасно формувати закупівлю, що покращує швидкість і якість виробництва;
  • Створення оптового, індивідуального і виробничого замовлення;
  • Формування звітів та аналіз даних в зручному форматі;
Допоможіть своєму бізнесу рости, розвиватися і модернізуватись
01
Рішення на базі Microsoft Dynamics заточене на спеціалізовані процеси виробництва і подальший продаж продукції. Воно включає в себе весь ряд виробництва - від закупівлі сировини до формування собівартості.
02
За допомогою потужного інструменту ви зможете приймати правильні стратегічні рішення в роботі з маркетингом, обслуговуванням та продажу.
03
Використовувати існуючі та кращі практики від Microsoft в поєднанні з розробленим рішенням ви зможете швидко налагодити роботу і поліпшити продуктивність вашої компанії.
Отримати демо-презентацію рішення
Наш фахівець зв'яжеться з Вами і надасть всі подробиці
Решение содержит
Замовлення на виробництво
Контроль складу
Контроль виконання
Стандартна робота з клієнтом
Звіти
Залишки
Рахунки
Відео огляд рішення
Дане рішення розроблено для одного з найбільших взуттєвих ательє України - Kachorovska. На сьогодні реалізовано ведення двох напрямків - власна лінійка та ательє. Завдання автоматизації стояло прискорення і поліпшення процесу виробництва взуття, адже одна пара взуття виготовляється від одного до трьох місяців. Як результат - швидка комунікація, всі повідомлення, штрих-коди і процеси ведення клієнтів автоматизовані.